Uzávierka prihlášok na MARMA 29. Rally Rzeszow

uverejnené v: Aktuality, Nezaradené | 0

Uzávierka prihlášok na druhé podujatie Majstrovstiev Slovenska v rally 2020 je už túto sobotu – 25. júla 2020. Zároveň končia aj lehoty na objednávky priestorov v servisnom parkovisku, shakedownu a možnosti využitia prieskumných vozidiel „spiónov“.

Slovenský rally šampionát zavítal premierovo do poľského Rzeszowa v roku 2009. Slovenské posádky mali možnosť spoznať nové športovo náročné trate a aj dobrú organizáciu podujatia.  Absolútnymi víťazmi automobilovej súťaže pod názvom KARPACKIE 18. RAJD RZESZOWSKI sa stala posádka slovenského FIAT RUFA Rally Teamu, poliaci Grzegorz Grzyb – Przemyslav Mazur na vozidle Peugeot 207 S2000.

Spolupráca medzi Automobilklubom Rzeszowskim a Auto klubom Košice pokračovala aj v nasledujúcich rokoch – 2010, 2011, 2012 a 2014. Na doteraz poslednej rally sa najlepšie zo slovenských posádok darilo dvojici Tomáš Kukučka a Marek Podobník na Škode Oktavii WRC.

Takže teraz je to po šiestich rokoch prestávky historicky šiesta príležitosť pre naše posádky  zavítať na trate juhopoľského Pokarpatia. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *